FAYDALI BİLGİLER

Müşteri odaklı çalışıyoruz

Stok araç kiralamak yerine isteklerinizi dinliyor; hangi marka, model ya da opsiyonlarda araç isterseniz, isteklerinizi karşılayacak nitelikte olanları uzun dönem kiralıyoruz. Karar vermekte zorlandığınız takdirde ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde tespit ediyor; eksiklerinizi tamamlayacak özellikteki araçları size öneriyoruz.

Sermayeniz sizde kalıyor!

İster küçük ister büyük bir işletme olun, özellikle yeni kurulduysanız sermayenizin ziyan olmasını istemezsiniz. Bu sebeple ekibinizin refahı ya da işiniz gereği ihtiyaç duyduğunuz filo için servet harcamayın! Aylık ödemelerle sıfır km araç kiralayın, sermayeniz size kalırken gereksiz giderlerden de kurtulmuş olun!

Filo kiralamanın avantajları

  • Aylık olarak ödediğiniz kiralama bedeli karşılığında sizlere kesmiş olduğumuz faturaları, gider olarak gösterip KDV avantajına sahip oluyorsunuz.
  • Lastiklerin satın alınması, bakımı ve değiştirilmesi gibi işlemlerle biz ilgileniyor, siz vaktinizi boşa harcamıyorsunuz.
  • Kiraladığınız araç sıfır km olduğundan 3 yıl sonra değer kaybedecek bir aracı satın almamış ve bu süreç sonrasında tekrar sıfır km bir araca sahip olabilme imkanına erişmiş oluyorsunuz.
  • Aracı, servise girmesi gerektiğinde birçok filo kiralamada olduğunun aksine kendi özel servisimize göndermiyor, markanın yetkili servisine gönderiyoruz. Böylelikle bir yere bağlı kalmadan ve uzun süre randevu saatinin gelmesini beklemeden servis hizmeti alıyor, zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Kiraladığınız araç sizin olabilir!

Kiraladığınız araca çok alıştıysanız ve kullanmaya devam etmek istiyorsanız, kontrat süresini uzatabileceğiniz gibi aracı satın da alabilirisiniz.